Park trampolin – idealne miejsce do dobrej zabawy w Warszawie!

Szukasz ciekawego miejsca do dobrej zabawy w Warszawie? Wybierz się do parku trampolin! To kapitalna rozrywka dla starszych i młodszych!

Jednym z ostatnich hitów aktywnego spędzania wolnego czasu są trampoliny. Specjalne parki trampolin powstają w wielu miastach w kraju – teraz można wybrać się także na trampoliny w Warszawie, aby spędzić wyjątkowy czas z rodziną i znajomymi.

Jeśli także poszukujesz ciekawego sposobu na spędzanie wolnego czasu, park trampolin w Warszawie będzie strzałem w dziesiątkę – zarówno latem, jak i zimą, ponieważ z rozrywki tego rodzaju można korzystać przez cały rok!

Park trampolin – atrakcje dla każdego!

W parkach trampolin na uczestników zabawy czekają różnorodne trampoliny. To profesjonalne urządzenia, które pozwalają na wykonywanie wysokich odbić oraz różnego rodzaju ewolucji, na przykład salt, przeskoków z trampoliny na trampolinę oraz innych elementów akrobatycznych.

Skakanie na trampolinach to kapitalna rozrywka nie tylko dla dzieci i młodzieży, ale również dla dorosłych – to doskonały sposób na wyzwolenie w sobie wewnętrznego dziecka i zabawę bez żadnych ograniczeń!

Dodatkowo, w parku trampolin można znaleźć także szereg innych atrakcji, na przykład mogą być to:

  • baseny z gąbkami amortyzujące skoki
  • slack line – lina akrobatyczna
  • trapez cyrkowy – do bujania i bezpiecznego zeskakiwania
  • twister – należy przeskakiwać kręcące się belki i nie spaść ze swojego stanowiska
  • battle beam – inaczej walka gladiatorów, która polega na walce na wąskiej belce, która umieszczona jest nad basenem z gąbkami, wygrywa ten, kto strąci przeciwnika do basenu
  • zbijak – trampoliny rekreacyjne tworzące boisko do gry w zbijaka
  • ścieżki akrobatyczne – przeznaczone do trenowania ewolucji gimnastycznych tego rodzaju
  • wall run – trampoliny pozwalające na wbieganie stopami po ścianie
  • kosze do wsadów – ciekawa wariacja na temat gry w koszykówkę

Tak wiele ciekawych atrakcji w parkach trampolin powoduje, że to kapitalna rozrywka dla każdego, kto lubi spędzać swój czas aktywnie – także dla dzieci już od 4. roku życia!

Zajęcia z akrobatyki na trampolinach dla dzieci

Gdy park trampolin przypadł dziecku do gustu, w takim przypadku można dodatkowo zapisać go na zajęcia, podczas których będzie mogło podszkolić swoje umiejętności w wykonywaniu różnych ewolucji.

Z takiej oferty można skorzystać także w centrum rozrywki Airo – ten park trampolin w Warszawie prowadzi szereg różnych zajęć przeznaczonych dla najmłodszych, w tym zajęcia sportowe z akrobatyki, parkour oraz trickingu.

Zajęcia odbywają się wtedy pod okiem wykwalifikowanego instruktora, który uczy małych uczestników, w jaki sposób należy bezpiecznie korzystać z trampolin, aby wykonywać na nich różne spektakularne skoki.

Dostępne są także zajęcia indywidualne, które odbywają się dla jednej lub kilku osób tworzących grupę.

Ile kosztuje skakanie w parku trampolin?

Ceny związane z korzystaniem z parku trampolin wcale nie są takie wysokie, jak może nam się wydawać.

Za jedną godzinę skakania będziemy musieli zapłacić około 20-30 złotych w zależności od wybranego parku trampolin. Dostępne są również karnety przeznaczone na kilka wejść – wtedy jedna godzina skakania wychodzi taniej.

Do skorzystania ze swojej oferty zaprasza park trampolin z Warszawy Airo – to właśnie tutaj na gości czeka mnóstwo ciekawych atrakcji z trampolinami w roli głównej. W centrum Airo można także organizować imprezy dla najmłodszych, na przykład urodziny dla dzieci.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *