Jak wybrać najlepszą salę zabaw na urodziny dla dzieci w Warszawie?

Aktualnie coraz więcej rodziców organizuje urodziny swoich pociech na salach zabaw. Jak wybrać najlepszą ofertę?

Chociaż imprezy dla dzieci można zorganizować w domu, to jednak takie rozwiązanie nie zawsze wchodzi w grę. Mało miejsca, dodatkowe obowiązki, brak czasu – to wszystko powoduje, że rodzice chętnie wybierają zewnętrzne lokale na urodziny dla dzieci w Warszawie oraz w wielu innych miastach w całym kraju.

W stolicy do wyboru jest wiele różnych lokali, w których można zorganizować urodziny dla dzieci. Podpowiadamy, na co warto zwrócić szczególną uwagę, aby wydarzenie to było w pełni udane!

Impreza urodzinowa jedyna w swoim rodzaju!

Imprezy dla dzieci organizowane w lokalach to przede wszystkim szansa na urządzenie wydarzenia jedynego w swoim rodzaju – bez wysiłku!

Rodzice nie muszą wtedy robić większych zakupów, gotować, sprzątać, a także obawiać się o zniszczenia w swoim domu, które mogą być wywołane przez zbyt żywiołowe zabawy. Za przygotowanie urodzin dla dziecka odpowiedzialny jest wtedy zewnętrzny lokal, który zajmuje się wszystkim – od A do Z.

Takie urodziny dla dzieci w Warszawie mogą odbyć się w różnych punktach, ponieważ aktualnie w ofercie ma je wiele różnych miejsc. Wśród nich znajdują się między innymi kawiarnie, klubokawiarnie, restauracje, tory gokartowe, parki rozrywki, sale zabaw, teatry, galerie sztuki, aby wspomnieć tylko o niektórych z nich.

Aby impreza dla dziecka była w pełni udana, warto przede wszystkim skonsultować jej miejsce organizacji z dzieckiem – wybrać takie, które rzeczywiście będzie wpisywało się w jego zainteresowania, aby wydarzenie to było niezapomniane!

Przykładowo, dla malucha, który uwielbia kosmiczne klimaty, świetnym miejscem na urodziny dla dzieci w Warszawie będzie sala znajdująca się w centrum zabaw Airo urządzonym w kosmicznym stylu.

Więcej informacji o ofercie można znaleźć na stronie internetowej centrum pod adresem: https://airo.fun/kosmiczna-sala-zabaw/urodziny-dla-dzieci.

Na co zwrócić uwagę podczas szukania najlepszej oferty?

Jeśli chcemy, aby urodziny dla dziecka zorganizowane w lokalu, były naprawdę udane, pamiętajmy o tym, aby zagłębić się także w szczegóły oferty.

Aktualnie najczęściej mamy do czynienia z kilkoma różnymi pakietami urodzinowymi do wyboru, które różnią się od siebie zawartością, a także ceną.

Przy doborze najlepszej oferty zwróćmy uwagę na takie kwestie jak:

  • czas trwania imprezy urodzinowej
  • minimalna liczba gości
  • miejsce organizacji imprezy – sala na wyłączność czy łączona z innymi imprezami
  • kwestia opieki nad dzieckiem – opiekun grupy, animator
  • dekoracja sali na urodziny
  • poczęstunek i napoje
  • dodatkowe atrakcje dostępne na miejscu – malowanie buzi, skręcanie balonów, tatuaże zmywalne, piniata, pokazy iluzjonistyczne, sesje zdjęciowe
  • przestrzeń dla rodziców – dodatkowy stolik
  • cena usługi

Ile kosztuje organizacji urodzin dla dziecka w Warszawie?

Cena związana z organizacją urodzin dla dziecka w Warszawie jest związana przede wszystkim z wybraną ofertą oraz z liczbą gości.

Przykładowo, za imprezę w podstawowym pakiecie obejmującym wynajem sali na 2 godziny, wraz z opieką opiekuna, a także podstawowym poczęstunkiem (woda, soki owocowe, ciastka, chrupki, paluszki, świeże owoce) trzeba będzie zapłacić 50-70 złotych za jedną osobę.

W najbogatszym pakiecie, który dodatkowo może obejmować usługi animatora, dłuższy czas zabawy, a także inne atrakcje będziemy musieli zapłacić już 70-90 złotych za jednego gościa.

Uwaga! Wiele sal nalicza wyższe ceny za imprezy dla dzieci odbywające się w piątki, soboty i niedziele.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *